Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

У Бразилії відбувся фестиваль українського танцю

Автор:

|

Січень 04, 2021

|

Рубрика:

У Бразилії відбувся фестиваль українського танцю
Бразилійські українці знають усі українські танці

У бразильському місті Ронкадор (штат Парана) провели XXVII Національний фестиваль українського танцю. Організаторами фестивалю, в якому взяли участь понад 15 українських фольклорних колективів, виступила асоціація «Весна» з м. Ронкадор. У Посольстві України привітали всіх учасників та організаторів заходу і поділилися посиланням на відеозапис фестивалю.
XXVII Національний фестиваль українського танцю традиційно збирає українські фольклорні колективи Бразилії. «Фестиваль має на меті збереження та поширення української культури, інтеграції між різними танцювальними колективами української громади в Бразилії та групами з інших країн», — зазначили організатори.
Вони додали, що захід щороку проводять у новому місці. «Впродовж двох фестивальних днів десятки колективів представляють найкраще з українського танцювального репертуару в Бразилії. Це найбільша подія українського фольклору в Бразилії й єдина така в Латинській Америці», — зауважили в асоціації «Весна».
Цього року через пандемію Covid-19 заради безпеки всіх учасників фестиваль організували у віртуальному форматі, кожна група виступала у своїх містах. «Це був великий виклик, але усі учасники з великою відданістю та прихильністю ставили свої виступи без фізичного контакту та записали презентації, адаптовані до того моменту, в якому ми живемо», — зауважили організатори. Зараз кількість нащадків української культури в Бразилії перевищує 1 млн.
Як повідомляв «Міст», фестиваль українського танцю провели Місісазі (провінція Онтаріо).

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply