Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

У Бразилії презентували книгу спогадів діаспори про Голодомор

Автор:

|

Липень 12, 2018

|

Рубрика:

У Бразилії презентували книгу спогадів діаспори про Голодомор

У бразильському місті Прудентополіс (штат Парана) презентували книгу «Голодомор 1932-1933. Висвітлення в українсько-бразильській газеті «Праця», створену на основі спогадів бразильців українського походження. Автор Андерсон Прадо підготував свою наукову працю на основі спогадів бразильців українського походження, котрі пережили Голодомор в Україні, а також матеріалів, оприлюднених в українській газеті, що видається в Бразилії з 1912 року.
Під час презентації Ростислав Троненко, Посол України в Бразилії, наголосив на «важливості збереження болісної пам’яті, щоб більше ніколи і ніде у світі не повторювалися трагедії, такі як Голодомор, коли внаслідок проведеної радянським сталінським режимом цілеспрямованої політики було страчено понад 7 млн українців».
У презентації взяли участь керівництво Муніципальної ради, представники української церкви та громади, студенти та викладачі Федерального інституту штату Парана. Нагадаємо також, що Муніципальна рада міста Прудентополіс 13 червня 2008-го визнала Голодомор 1932-1933 рр. ґеноцидом українського народу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply