Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 5, 2022

Треба виходити на вулиці!

Автор:

|

Березень 05, 2015

|

Рубрика:

Треба виходити на вулиці!

Роман Сокунов

Українець Роман Сокунов, котрий мешкає у німецькому Штутгарті, поділився власним успішним досвідом протидії аґресивній антиукраїнській путінській пропаганді, що не вимагає особливих засобів та ресурсів. Достатньо всього лише щотижня виходити на людні вулиці в місті свого проживання, маючи при собі нехай навіть саморобні плакати та роздруківки.

«Стояв трохи більше за годину в самісінькому середмісті Штутгарта, там жвавий пішохідним рухом. Увагу на плакат звертало приблизно 10-20 осіб на хвилину. Вчитувалося і вдивлялося – людей троє-п’ятеро на хвилину, — повідомив активіст у Facebook. — Фотографії на плакаті дуже не вписувалися в настрій городян, тому діалогів було мало — гумор людям псувався відразу ж після уважного ознайомлення з плакатом».
Роман тримав плакат із написом: «Після того, як впаде останній український солдат, орди Путіна прийдуть і до тебе. Не залежно від того, яким ти був миролюбним».
За словами п. Сокунова, місцева поліція не виявляла до нього жодного інтересу. «Моя пропозиція: усі українці Німеччини, виходьте раз на тиждень на таку акцію, і ніяка пропаганда нас не налякає. Українці Європи, замутимо акцію «Одна година на тиждень для України». Нас у Європі — сотні тисяч, якщо не мільйони!» — закликав він.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply