Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

СУОД започаткувала міжнародний конкурс

Автор:

|

Листопад 07, 2020

|

Рубрика:

СУОД започаткувала міжнародний конкурс
Леся Українка

Спілка українських освітян діаспори (СУОД) започаткувала Міжнародний конкурс педагогічної майстерності серед учителів українських закордонних шкіл. Цього року конкурс присвятили вивченню творчості видатної української письменниці, перекладачки, культурної діячки Лесі Українки з нагоди відзначення 2021-го 150-річчя від дня її народження. «Нам дуже приємно повідомити, що І Міжнародний конкурс педагогічної майстерності серед учителів українських закордонних шкіл «Найкращий урок із вивчення творчості Лесі Українки» стартував», — йдеться в дописі.
Конкурс триватиме до 25 лютого 2021 року в три етапи: І етап — реєстрація учасників (до 15 грудня ц. р. включно); ІІ етап — збір конкурсних робіт (до 17 січня 2021-го); ІІІ етап — оцінювання та визначення переможців (із 17 січня по 25 лютого 2021 року).
Як зазначили в Положенні про конкурс, передбачені три номінації: «Найкращий урок у передшкіллі», «Найкращий урок у початковій школі» та «Найкращий урок у старшій школі», при цьому останні дві номінації передбачають такі категорії: традиційний урок, інтегрований урок і дистанційний урок.
Основною метою конкурсу є: підвищення якості освіти в українських закордонних школах; виховання любові до української літератури, почуття пошани та поваги до творчого спадку нашої славної письменниці Лесі Українки; підвищення суспільного статусу вчителів українських закордонних шкіл; представлення та популяризація педагогічного досвіду вчителів українських закордонних шкіл (УЗШ); привернення уваги громадськості до роботи українських шкіл за кордоном.
Серед завдань творчого змагання — вияв і підтримка креативних педагогів, котрі займаються новаторською педагогічною діяльністю; спонукати вчителів українських закордонних шкіл до підвищення професійної майстерності; залучення педагогів до використання сучасних технологій, інноваційних підходів у навчально-виховному процесі в українських закордонних школах; мотивація до активного створення розвивального навчального простору для УЗШ; мотивація обміном досвідом.
Конкурс також спрямований на вдосконалення навчально-виховного процесу в УЗШ; систематизація знання учнів за творчістю Лесі Українки; спонукання учнів до подальшого вивчення української мови в ході ознайомлення з творчістю Лесі Українки, розвитку відчуття рідного слова, поглиблення пізнавального інтересу; стимулювання школярів до аналітичних висновків.
Участь у творчому змаганні — безкоштовна. Організатором конкурсу є Спілка українських освітян діаспори. Переможців оголосять 25 лютого 2021 року на офіційній сторінці СУОД.
Як повідомляв «Міст», на Волині руйнується садиба, в якій жила Леся Українка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply