Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

СУОД проводить конкурси, присвячені Лесі Українці

Автор:

|

Жовтень 23, 2020

|

Рубрика:

СУОД проводить конкурси, присвячені Лесі Українці
Леся Українка

Спілка українських освітян діаспори (СУОД) вирішила провести два конкурсів для дітей і педагогів закордонних шкіл із нагоди 150-річчя від дня народження видатної української письменниці, перекладачки та культурної діячки Лесі Українки. «2021-й оголосили Роком Лесі Українки — у лютому будемо урочисто святкувати 150-річчя з дня народження нашої славетної поетеси. У зв’язку з цим Спілка українських освітян діаспори анонсує два нові творчі конкурси для вчителів та учнів українських закордонних шкіл», — йдеться в повідомленні в соціальній мережі.
Зокрема, викладачів запрошують до участі в І Міжнародному конкурсі педагогічної майстерності «Найкращий урок із вивчення творчості Лесі Українки». Конкурс педагогічної майстерності з різною тематикою відтепер проводитиметься щорічно. Для дітей пропонують Міжнародний конкурс дитячої творчості до Лесиного ювілею в номінаціях: вітальна листівка, лист до Лесі, відеопривітання Лесі. Конкурси стартували одночасно у Всесвітній день учителя, 5 жовтня ц. р., а завершаться вони оголошенням переможців 25 лютого 2021-го, в день народження письменниці.
Крім цього, Товариство української культури в Угорщині оголосило конкурс «Наша Леся Українка» до 150-річчя від дня народження Лесі Українки. Нагадаємо також, що Верховна Рада України ухвалила постанову про відзначення на державному рівні 150-річчя від дня народження видатної письменниці та громадського діяча Лесі Українки 25 лютого 2021-го.
Як повідомляв «Міст», на Волині руйнується садиба, в якій жила Леся Українка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply