Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Стратегічним розвитком Ukraine Today займеться діаспорянка

Автор:

|

Березень 05, 2015

|

Рубрика:

Стратегічним розвитком Ukraine Today займеться діаспорянка

Лада Рослицька

Правління каналу Ukraine Today постановило розширити експертизу телеканалу й запросити на посаду директора зі стратегічного розвитку американку. Лада Рослицька є міжнародним експертом із питань безпеки, комунікаційних стратегій і міжнародного права з акцентом на пострадянські країни.

«Вона — родом із Північної Америки, українка, доктор наук. Понад 15 років є експертом із євроатлантичної інтеграції, побудови демократії та міжнародної безпеки. Завдяки своїй професійній діяльності має необхідний досвід для розуміння як української, так і закордонної аудиторій», — йдеться в повідомленні телекомпанії «1+1».
На новій посаді п. Рослицька займатиметься розвитком каналу як в Україні, так і за її межами. «Я дуже тішуся, що до нашої команди приєдналася така талановита і патріотична людина, як Лада. Вона глибоко розуміє історію України й актуальні події, які тут відбуваються. Водночас, добре розуміється на тонкощах східноєвропейського й американського сприйняття поточної кризи. Знання та навички Лади знадобляться нам для розробки та впровадження комунікаційної стратегії, яка може стати ефективною не тільки для Ukraine Today, але й для країни загалом», — прокоментувала нове призначення Тетяна Пушнова, генеральний продюсер Ukraine Today.
Ukraine Today — інформаційний телеканал міжнародного мовлення, заснований 24 серпня 2014 року. Генеральним продюсером телеканалу була призначена Тетяна Пушнова, котра з вересня 2011-го також обіймає посаду шеф-редактора інформаційної служби ТСН на телеканалі «1+1». Головний редактор Ukraine Today — Пітер Дікінсон, засновник журналу What’s On і колишній генеральний директор бельгійського телеканалу Jewish News One. Каналу видана ліцензія на запит української інформаційної агенції УНІАН, разом із якою він входить до групи медіахолдингу «1+1 медіа», що належить українському олігарху Ігорю Коломойському.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply