Новини для українців всього свту

Monday, Oct. 3, 2022

Стефан Романів: За фальсифікації треба відповідати!

Автор:

|

Вересень 26, 2013

|

Рубрика:

Стефан Романів: За фальсифікації треба відповідати!

Значного резонансу набула інформація про позбавлення Вищим адміністративним судом (ВАСУ) депутатського мандата одіозного мажоритарника з Одеси Ігоря Маркова. Українська інформаційна служба звернулася до лідера Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Стефана Романіва з проханням прокоментувати ситуацію.
«ОУН вітає рішення ВАСУ про позбавлення депутатського мандату україноненависника Ігоря Маркова, адже ніхто не має права ставатися вище за закон, фальсифікувати вибори. Лише коли владні структури, насамперед депутати, судді, будуть відповідати перед законом, дотримуватися законів, тоді можна буде сподіватися на довіру народу. Порушники закону, навіть із депутатськими значками, мають знати, що за фальсифікації рано чи пізно треба буде відповідати, і ми сподіваємось, що Маркова справа не завершиться лише позбавленням мандата. За підтасовку результатів народного волевиявлення винні мають неодмінно бути належно покарані. Це буде пересторогою й добрим уроком для всіх, хто сподівається шляхом маніпуляцій підтасувати результати майбутніх виборів.
Українська судова система – далеко не ідеальна, але маємо прагнути до її покращення, коли повернемо довіру до працівників судів, до правоохоронної системи, будемо будувати український світ без корупції. Будуймо український світ у судовій гілці влади! Не вибіркове «правосуддя», а лише системне й систематичне очищення корумпованої системи проторує шлях до європейського майбутнього України», — наголосив п. Романів.
Українська інформаційна служба

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply