Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

Статус закордонного українця отримали представники 20 країн

Автор:

|

Лютий 05, 2020

|

Рубрика:

Статус закордонного українця отримали представники 20 країн
Засідання комісії з питань закордонних українців

Рішенням Національної комісії з питань закордонних українців статус закордонного українця надали іноземцям українського походження з 20 країн світу, зокрема, Австралії, Азербайджану, Білорусі, Естонії, Ізраїлю, Індії, Італії, Канади, Казахстану, Кіпру, Куби, Латвії, Молдови, Польщі, США, РФ, Узбекистану, Туркменістану, ФРН, Франції. Про це повідомили в Управлінні закордонного українства Міністерства закордонних справ України.
Дипломати зауважили, що закордонні українці завжди були і залишаються впливовим суб’єктом світових соціокультурних процесів і надають підтримку Україні на міжнародній арені, у т. ч. у боротьбі проти російської аґресії.
Вони акцентували увагу, що президент і Кабінет Міністрів України визначили основні завдання у сфері співпраці зі закордонними українцями, спрямовані на задоволення національно-культурних і мовних потреб закордонних українців, а також опрацювання питання щодо розширення прав осіб, які набули статусу закордонного українця під час свого перебування в Україні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply