Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Стартує проект підготовки агентів змін із молоді діаспори

Автор:

|

Червень 07, 2018

|

Рубрика:

Стартує проект підготовки агентів змін із молоді діаспори

Громадське об’єднання «Великого бажайте» при Українському католицькому університеті (УКУ) запрошує молодь діаспори долучитися до нового освітньо-інформаційного проекту «Країна Win Win». Це — двотижнева освітньо-інформаційна програма для активної молоді української діаспори 18-35 років, яка цікавиться подіями та процесами, що відбуваються в Україні, та готова стати агентами змін. Місія проекту — залучити представників молодої діаспори для розвитку України і просування її інтересів у світі.
Впродовж дії програми з 13 по 26 серпня ц. р. учасники матимуть змогу познайомитись з лідерами думок, політиками, реформаторами, серед яких — лідер рок-гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук, президент УКУ владика Борис Ґудзяк, посол Канади в Україні Роман Ващук, співзасновник легендарного львівського холдингу «!FEST» Андрій Худо, політичний і громадський діяч Віталій Шабунін, співзасновник медіа-проекту The Ukrainians Тарас Прокопишин та багато інших.
Учасники програми подорожуватимуть українськими містами та відвідають креативні простори країни, зокрема культурно-мистецький і музейний комплекс «Мистецький арсенал», а також інші музеї та театри. Організатори пропонують також неймовірну можливість — відсвяткувати разом із українцями 27-й рік Незалежності України.
Участь у програмі передбачає створення власного проекту, який в майбутньому зможе впливати на розвиток України. За проектами будуть закріплені ментори, котрі вже мають досвід реалізації реальних кейсів в Україні.
«Країна Win Win» є багаторазовою програмою, яку планують проводити двічі на рік: улітку й узимку. Організатори сподіваються створити активну спільноту, учасники якої будуть агентами культурної дипломатії у світі та сприятимуть укріпленню іміджу України на міжнародній арені.
Проект Win-Win організовує громадська організація «Великого бажайте» — невелика, однак потужна молодіжна та креативна команда, яка працює при УКУ. Вона працює в кількох напрямах: права та гідність людини, всеукраїнськиий діалог між молоддю, налагодження співпраці між різними секторами суспільства, а також поява лідерів нового зразка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply