Новини для українців всього свту

Saturday, May. 21, 2022

Союз українок закликає до консолідації зусиль проти аґресії РФ

Автор:

|

Лютий 10, 2022

|

Рубрика:

Союз українок закликає до консолідації зусиль проти аґресії РФ
Ореслави Хомик

Громадсько-просвітницька організація «Союз українок» (СУ) засуджує аґресивні дії Російської Федерації (РФ) щодо України та закликає українців підтримати та захистити Україну. У документі за підписом Орислави Сидорчук, голови СУ, та Ореслави Хомик, почесної голови організації, йдеться про те, що військовий шантаж Кремля спрямований проти реалізації європейських та євроатлантичних прагнень України, проти її територіальної цілісності та суверенітету. «Така загарбницька стратегія країни-аґресора суперечить загальновизнаним принципам і нормам міжнародного права, суперечить усім законам людяності», — йдеться в заяві.
У СУ закликали до консолідованої позиції усіх українців на міжнародному дипломатичному фронті. Зокрема, попросили у представників діаспори звернутися до урядів країн проживання з такими проханнями: підтримки, захисту України та з вимогою від Москви дотримання Статуту Організації Об’єднаних Націй і принципів міжнародного права, а також зобов’язань у рамках Меморандуму про гарантії безпеки; посилення санкційного тиску на РФ до повного припинення нею збройної аґресії та збереження суверенітету і територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних державних кордонів.
В організації також закликали співгромадян подякувати країнам, що надають дипломатичну підтримку, військове озброєння та летальну зброю для захисту України. «Нехай історичний приклад українських героїв і безпрецедентна згуртованість українців по всьому світу стануть найпотужнішою зброєю проти аґресора і збережуть Україну для майбутніх поколінь», — резюмували в документі.
Як повідомляв «Міст», Союз українок Америки започатковує новий проєкт «Духовне відродження України».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply