Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

СКВОР організовує у Львові роботу Літнього інституту для вчителів

Автор:

|

Червень 21, 2018

|

Рубрика:

СКВОР організовує у Львові роботу Літнього інституту для вчителів

О. Винницька-Юсипович, П. Хобзей, К. Гороховська та Н. Луців

3 липня ц. р. у Львові розпочне свою роботу Літній інститут, діяльність якого організовує Світова координаційна виховно-освітня рада (СКВОР) Світового конґресу українців (СКУ) на чолі з Оксаною Винницькою-Юсипович, її головою, котра також є радником міністра освіти і науки України на громадських засадах.
У роботі Літнього інституту, який діятиме до 14 липня, візьмуть участь команди шкіл України в складі директора, заступника директора з виховної роботи, учителя природознавства, учителя української мови, учителя іноземної мови та шкільного психолога, а також викладачі Львівського обласного інституту післядипломної освіти (ЛОІППО) та методисти Науково-методичного центру освіти Львова. Особлива увага буде надана віковій категорії учнів 5-9 класів.
Літній інститут започатковано при Інституті професійного розвитку вчителів (ІПРВ), який було створено при СКВОР 1992-го для поширення серед освітян України сучасних методик навчання і демократичних засад керівництва педагогічними колективами, вироблення умінь працювати в період змін, інформаційної війни та для вироблення навичок самоосвіти та постійного самовдосконалення. Директором ІПРВ-СКВОР є Надія Луців, колишня голова СКВОР.
У серпні 2017 року, під час проведення у Львові Днів української діаспори, п. Винницька-Юсипович організувала зустріч членів ІПРВ-СКВОР. У ході цієї зустрічі, у зв’язку зі змінами та реформами, які передбачає «Нова українська школа», було запропоновано поновити роботу Літнього інституту. Присутній на цій зустрічі Павло Хобзей, заступник міністра освіти та науки України, підтримав цю ініціативу.
У квітні ц. р., у рамках підготовки діяльності Літнього інституту, голова СКВОР провела ряд зустрічей у Львові — з директором ЛОІППО Романом Шияном і співпрацівниками Оленою Гарцулою та Катериною Гороховською, а в травні — у Торонто (Канада) обговорила робочі питання з викладачами, які будуть вести заняття Літнього інституту разом із освітянами України.
«У той час, коли розробляється новий Державний стандарт освіти та запроваджуються ґрунтовні зміни в освітньому просторі України, відновлення роботи ІПРВ є дуже на часі», — заявила Оксана А. Винницька-Юсипович.
Прес-служба СКУ

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply