Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

СКУМО відкриє представництво в Києві

Автор:

|

Жовтень 11, 2020

|

Рубрика:

СКУМО відкриє представництво в Києві

Представництво Світового конґресу українських молодіжних організацій (СКУМО) відкриють у Києві. Відповідне рішення схвалили під час Річних зборів СКУМО. Враховуючи ситуацію у світі у зв’язку з пандемією Covid-19, збори відбувалися у форматі віртуальної конференції та зібрали делегатів від молодіжних організацій із багатьох країн світу: Молдови, Румунії, Італії, Франції, Польщі, Іспанії, Чехії, Словаччини, Грузії, Росії, Латвії, Естонії, Казахстану, Вірменії тощо.
Участь у зборах взяли: Павло Ґрод, президент Світового конґресу українців (СКУ); Ярослава Хортяні, віцепрезидентка СКУ; Мирослав Гочак, віцепрезидент Європейського конґресу українців (ЕКУ). Богдан Райчинець, Президент ЕКУ виступив до учасників зборів із відеозверненням.
На початку заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих в авіатрощі, що сталася 25 вересня на Харківщині. Учасники обговорили діяльність СКУМО за останній рік, схвалили звіт про діяльність, фінансовий звіт і рішення про відкриття представництва СКУМО в Києві. Під час панельної дискусії «Діяльність СКУМО під час пандемії» обговорили можливі напрямки діяльності та співпраці між молодіжними організаціями в теперішніх умовах.
Під час Річних зборів асоційованими членами СКУМО прийняли дві нові організації: Українсько-іспанське студентське наукове товариство Університету Валенсії (Іспанія) й Асоціацію Wizerunok (Польща). На завершення зборів відбулося вручення подяк від Світового конґресу українських молодіжних організацій особам, які брали активну участь та підтримували ініційовані СКУМО акції, а також брали участь у зборах коштів на закупівлю обладнання для лікарень у реґіонах України, найбільше вражених епідемією коронавірусу.
Як повідомляв «Міст», раніше у СКУМО закликали світ посилити тиск на РФ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply