Новини для українців всього свту

Thursday, May. 13, 2021

СКУ закликав не допустити відродження кривавого сталінського спадку

Автор:

|

Липень 03, 2020

|

Рубрика:

СКУ закликав не допустити відродження кривавого сталінського спадку
У РПЦ Сталіна дуже шанують

Світовий конґрес українців (СКУ) звернувся з листами до керівників держав зі закликом «не допустити відродження сталінського кривавого спадку та протистояти путінським спробам силою перекроїти мапу сучасної Європи».
СКУ наголосив на необхідності бойкотувати пропаґандистські акції Кремля та закликав заборонити використання радянської тоталітарної символіки в громадських місцях. «Експлуатуючи радянські тоталітарні символи Другої світової війни, Кремль виправдовує та прославляє сьогоднішню аґресію, в т. ч. окупацію Криму та вторгнення в український Донбас. Нещодавня стаття Путіна у виданні National Interest, як і парад напередодні голосування за зміни до Конституції Російської Федерації, утверджують прагнення Кремля переписати історію та відбілити свої злочини. Закликаємо світових лідерів засудити возвеличення людожерського сталінського режиму та злочини сучасного російського аґресора, бойкотувати пропаґандистські акції Кремля, та заборонити публічне використання кривавої тоталітарної символіки», — зазначив Павло Ґрод, президент СКУ.
Він додав, що РФ зараз прагне в будь-який спосіб відбілити злочини радянського комуністичного режиму та перекрутити історичні події. Навіть вибір нової дати параду в Москві — 24 червня — є частиною цієї стратегії: саме цього дня 75 літ тому відбувся сталінський «парад перемоги».
У СКУ вважають, що цьогорічний парад, як і фінансовані російською державою акції «Безсмертного полку», є черговою маніпулятивною спробою російської пропаґанди нав’язати світу кремлівську версію історії та культ сталінізму, представивши радянських поневолювачів народів «визволителями». Ба більше, такі масові зібрання під час пандемії Covid-19 демонструють кричущу зневагу сучасної Росії до людського життя — типову для всіх тоталітарних режимів.
Як повідомляв «Міст», позитивно оцінюють роль Сталіна в житті своєї країни 70 % росіян.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply