Новини для українців всього свту

Thursday, Feb. 2, 2023

СКУ та МІОК провели сесію стратегічного планування

Автор:

|

Червень 06, 2020

|

Рубрика:

СКУ та МІОК провели сесію стратегічного планування
Ірина Ключковська

Провід Світового конґресу українців (СКУ) та керівництво Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету (НУ) «Львівська політехніка» провели віртуальну сесію стратегічного планування. «Зараз час безпрецедентних викликів для світового українського народу. Водночас віртуальний світ подарував нам нові можливості. Я певен, ми вповні скористаємося ними для розбудови світового українства. Спільні проєкти СКУ і МІОК — прекрасний приклад того, як виклики можуть перетворюватися на нові можливості», — заявив Павло Ґрод, президент СКУ. Такі планувальні сесії вже стали доброю традицією для СКУ та МІОК.
Відкрив стратегічну сесію професор Юрій Бобало, ректор НУ «Львівська політехніка» — одного з найстаріших технічних університетів Європи, що має заслужений авторитет і визнання як в Україні, так і за її межами. Президент СКУ подякував ректору за плідну співпрацю на підтримку інтересів України та світового українства.
Ірина Ключковська, директорка МІОК, представила огляд реалізованих проєктів 2019 року. Особливо відзначили масштабні заходи: першу міжнародну асамблею «Українка у світі: професіоналізм, активізм, традиція», міжнародну науково-практичну конференцію «Громадський активізм українських міґрантів Європи: згуртовані новими викликами», ряд міжнародних науково-практичних семінарів, присвячених вивченню української мови та серію освітніх вебінарів у співпраці зі Світовою координаційною виховно-освітньою радою при СКУ.
У зустрічі з командою МІОК взяли участь представники проводу СКУ з різних світових реґіонів: перший віцепрезидент СКУ Стефан Романів, віцепрезидент СКУ та голова Світової федерації українських жіночих організацій (СФУЖО) Анна Кісіль, реґіональні віцепрезиденти Віра Коник і Наталя Пошивайло-Таулер, член екзекутивного комітету Ярослава Хортяні, виконавчий директор СКУ Марія Купріянова, директор представництва СКУ в Україні Сергій Касянчук та Євгенія Петрова, координаторка зв’язків із громадами і віцепрезидентка СФУЖО.
Як повідомляв «Міст», раніше МІОК провів вебінар для українських педагогів за кордоном

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply