Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

СКУ розпочинає кампанію на підтримку України

Автор:

|

Січень 19, 2022

|

Рубрика:

СКУ розпочинає кампанію на підтримку України

Світовий конґрес українців (СКУ) закликає українські громади та друзів України по всьому світу приєднатися до кампанії #StandWithUkraine #StopPutinNOW і продемонструвати свою підтримку українського народу, його права жити вільно та в мирі на власній землі.
22 cічня, в День Соборності України, СКУ запрошує приєднуватися до всесвітньої акції, щоб підтримати Україну #StandWithUkraine та зупинити Путіна #StopPutinNOW. «Російська аґресія є серйозною загрозою для суверенітету України, і, без сумніву, може спричинити масштабну та криваву війну в реґіоні, не бачену з часів Другої світової війни, — зазначив Павло Ґрод, президент СКУ. — Ми закликаємо міжнародну спільноту розпочати введення каральних санкцій проти Росії та надати потужну військову та безпекову підтримку Україні!».
З початку нападу Росії на Україну 2014 року, понад 14 тис. людей убили, десятки тисяч важко поранили, понад 1,5 млн стали внутрішньо переміщеними особами. Впродовж останніх місяців Росія накопичує безпрецедентно великі військові сили на кордонах із Україною. Імперські амбіції Путіна не обмежуються сусідніми з Росією державами, адже він продовжує дестабілізувати демократії в усьому світі.
Заклик до дії: Долучайтеся до кампанії #StandWithUkraine #StopPutinNOW
Завантажуйте банери #StandWithUkraine — #StopPutinNOW
Сфотографуйтеся, тримаючи одне з цих зображень.
22 січня поширте ваше фото на соціальних мережах з гештегами #StandWithUkraine #SayNotoPutin #StopPutinNOW #StoptheWARagainstUkraine
Зверніться з листом до свого обраного представника у владі і висловіть свою підтримку політичним позиціям СКУ. Шаблон листа доступний тут.
Преслужба СКУ

Як повідомляв «Міст», СКУ закликав до єдності перед аґресією РФ.

До слова
З України почали виїжджати родини російських дипломатів. Про це написала газета The New York Times. У матеріалі йдеться, що 5 січня 18 людей (переважно діти та дружини дипломатів російського посольства у Києві) поїхали до Москви. Приблизно ще 30 членів сімей російських дипломатів із Києва та Львова поїдуть із України впродовж наступних кількох днів. Дипломатам у двох інших консульствах наказали готуватися до виїзду. Однак Марія Захарова, речниця Міністерства закордонних справ (МЗС) Російської Федерації (РФ), яку вже не раз ловили на брехні, цю інформацію не підтвердила. 18 січня вона заявила, що російські дипломатичні представництва в Україні працюють у штатному режимі». «Роблять вони це всупереч нападам на російські закордонні установи з боку українських радикалів та провокаціям місцевих силовиків. Але про це американські ЗМІ не писали та не напишуть, — прокоментувала вона публікацію NYT. — Погрози нашим співробітникам в Україні також надходять і персональні: щодо дипломатів, адміністративно-технічного персоналу, членів сімей. Про це регулярно повідомляють українській стороні у вигляді нот протесту. Спікера дорікнула американському виданню, що журналісти не звернулися за коментарем до МЗС РФ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply