Новини для українців всього свту

Saturday, Jun. 19, 2021

СКУ привітав українців світу з Великоднем

Автор:

|

Квітень 19, 2020

|

Рубрика:

СКУ привітав українців світу з Великоднем
Павло Ґрод, голова СКУ

Світовий конґрес українців (СКУ) привітав українців із усього світу зі Світлим Воскресінням Христовим. «Цей Великдень є особливим. Його велич, значення та дух по-новому постають перед нами в скрутні часи випробувань для світового українського народу. Нехай світло Великодня, свята спасіння світу та кожного з нас осяє кожну українську оселю надією та вірою», — зазначив Павло Ґрод, президент СКУ.
Він закликав об’єднатися в молитві за здоров’я та безпеку близьких, за справедливий мир і добробут в Україні. «Згадаймо в молитві відважних захисників Батьківщини на передовій, громадських провідників і добровольців, духовенство, державних службовців, особливо медиків, котрі мужньо стоять на захисті нашого життя та здоров’я під час пандемії», — закликав діяч.
Він розповів про підтримку, яку СКУ надає українським громадам у світі. «Світовий конґрес українців стоїть пліч-о-пліч із нашими світовими громадами в часи надзвичайних викликів. СКУ співпрацює з Міністерством закордонних справ України, церквами, міжнародними організаціями й урядами країн. Ініціативи допомоги СКУ, реалізовані спеціально створеною Робочою групою, осягають кожен аспект життя світового українства: від мережі психологічної підтримки до глобальної платформи дистанційного навчання. Ми працюємо з урядами, постачальниками та гуманітарними організаціями для отримання медичного обладнання в Україні», — зауважив президент СКУ.
Він подякував кожному українцю у світі «за силу духу, віддану працю та фінансову підтримку, особливо потрібну в ці складні часи». «Тож, де б ми не жили, пишаємося, що ми єдиний український народ, який продовжує підтримувати один одного. Нехай Великодні дзвони подарують світлу радість, душевний спокій і віру в майбутнє нашого народу. Христос Воскрес! Воістину Воскрес! — зазначив п. Ґрод. — У часи нових викликів Світовий конґрес українців єднає наші світові громади в допомозі тим, хто цього потребує, продовжує підтримувати Україну та надалі розбудовує міжнародну підтримку українського народу в боротьбі з російською аґресією. Пам’ятаймо: де б ми не жили, пишаймося, що ми — єдиний український народ, який продовжує підтримувати один одного».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply