Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 30, 2023

СКУ привітав українців із різдвяно-новорічними святами

Автор:

|

Грудень 31, 2021

|

Рубрика:

СКУ привітав українців із різдвяно-новорічними святами
Павло Ґрод, голова СКУ

Павло Ґрод, президент Світового конґресу українців, висловив від імені СКУ щирі вітання з величним святом Різдва Христового та наближенням Нового року. Він побажав миру, здоров’я, злагоди, радісного Різдва та щасливого Нового року, а також подякував відданим волонтерам в українських організаціях і громадах, щедрим жертводавцям Конґресу та всім друзям України.
Крім цього, у привітанні йдеться, що «різдвяні свята — це особливий час єдності: з нашими родинами, громадами, нашим українським народом. «В єдності — сила народу» і лише в єдності, ми можемо протистояти російській загрозі, що наростає над Україною та над європейським континентом, — заявив діяч. — Наша рішучість, наша стійкість, наш сильний голос сьогодні гостро потрібен Україні. Ми звертаємося до міжнародної спільноти та світових лідерів, доносимо правду про російську війну проти України, вимагаємо остаточного припинення ворожих дій».
У СКУ додали, що цього Різдва молитви звучать за хоробрих захисників Батьківщини, та задля встановлення миру на українській землі.
Як повідомляв «Міст», СКУ отримав пожертву від компанії Meest у 10 тис.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply