Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

СФУЖО заснувала стипендію імені Анни Кісіль

Автор:

|

Березень 05, 2021

|

Рубрика:

СФУЖО заснувала стипендію імені Анни Кісіль
Анна Кісіль

Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО) заснувала стипендію для вивчення української мови імені своєї голови, відомої діячки української діаспори Анни Кісіль, котра відійшла у вічність у листопаді минулого року після боротьби з важкою недугою.
Завдяки цій стипендії п’ять українок із діаспори зможуть стати слухачами курсів української мови на Міжнародних школах україністики «Крок до України», заснованих Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків з діаспорою (МІОК) Національного університету «Львівська політехніка».
Як повідомили в організації, Анна Кісіль за життя регулярно підтримувала освітні проєкти серед діаспори та в Україні, зокрема, стала меценатом видання першого підручника з української мови як іноземної «КРОК-2», створеного за міжнародними стандартами у МІОК, та сприяла розвитку освітнього порталу «Крок до України» МІОК. «Анна Кісіль особливу увагу приділяла збереженню української ідентичності молоді за кордоном, зокрема дбала про вивчення української мови та популяризацію її в молодіжних середовищах», — резюмували в СФУЖО.
Як повідомляв «Міст», раніше заснували доброчинний фонд імені Анни Кісіль.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply