Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

СФУЖО вперше провела віртуальні Річні наради

Автор:

|

Листопад 15, 2020

|

Рубрика:

СФУЖО вперше провела віртуальні Річні наради
Зустріч в Інтернеті

Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО) провела Річні наради, які уперше відбулися в віртуальному режимі. У заходах взяли участь делегати від членів СФУЖО та представниці від організацій-прихильників. Почесні гості з діаспори й України вітали учасників у реальному форматі, а також надсилали відео- та текстові привіти.
На Річних нарадах вшанували попередниць і тих, хто зараз віддано працює на добро світового українства, заслухали звіти й обговорили різнобічну діяльність мережі СФУЖО упродовж звітного періоду, підбили підсумки зробленого та намітили амбітні цілі на майбутнє.
Делегатки та гості Річних нарад СФУЖО вдягнули чорні вишиванки — на знак протесту проти розв’язаної Росією війни в Україні, материнського прояву жалоби за тими, хто загинув у цій війні, та з вірою, що така акція приверне увагу світової спільноти для дієвої підтримки України та якнайшвидшого припинення російської аґресії.
За словами Марини Акрам, однієї з учасниць заходів, співзасновниці Асоціації українців в Індії, на віртуальних Річних нарадах були присутні майже 80 представниць діаспори. Детальніше про Річні наради СФУЖО 2020 року в організації пообіцяли проінформувати у черговому «Віснику» Світової федерації українських жіночих організацій.
Як повідомляв «Міст», голові СФУЖО вручили нагороду президента України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply