Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

СФУЖО привітала організаторів і слухачів онлайн-школи

Автор:

|

Жовтень 29, 2021

|

Рубрика:

СФУЖО привітала організаторів і слухачів онлайн-школи
Членкині СФУЖО

Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО) сердечно привітала з початком праці організаторів і слухачів першої Української онлайн-школи «Говоримо й читаємо українською» в Російській Федерації (РФ). «СФУЖО щиро зичить школі успішної діяльності на ниві навчання рідної української мови, запрошення до українознавчих студій представників недільних і суботніх шкіл різних країн, вшанування пам’яті видатних діячів України й української діаспори, презентації українських громадських організацій, обговорення нагальних питань життя та розвитку української громади в РФ, глибокої поваги до культурного та духовного спадку інших народів», — ідеться в повідомленні діаспорянок.
Марія Фінів, друга заступниця голови СФУЖО, яка взяла участь в урочистих зборах, привітала Спілку українок Росії, її голову пані Людмилу Мельник, усіх слухачів із відкриттям Української онлайн-школи та наголосила, що СФУЖО активно співпрацюватиме зі школою на розбудову української освіти в РФ. Вітання онлайн-школі «Говоримо й читаємо українською» надіслала й Оксана Коломоєць, голова референтури з розбудови СФУЖО та координаторка громад у цьому реґіоні.
«Заснування першої Української онлайн-школи «Говоримо й читаємо українською» є визначною подією для українок і українців у Російській Федерації, для світового українського жіноцтва й для українства світу», — додали у СФУЖО.
Як повідомляв «Міст», СФУЖО провела зустріч із організаціями інших країн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply