Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 18, 2022

СФУЖО привітала організаторів «Громадського руху українців у Росії»

Автор:

|

Липень 15, 2021

|

Рубрика:

СФУЖО привітала організаторів «Громадського руху українців у Росії»
Членкині СФУЖО

Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО) привітала Спілку українок Росії та громадську організацію «Культурно-освітнє об’єднання «Український конґрес» із успішним проведенням міжнародного віртуального форуму «Громадський рух українців у Росії (вчора, сьогодні, завтра)» до 30-ліття Незалежності України.
Світову федерацію українських жіночих організацій на репрезентувала Євгенія Петрова, виконувачка обов’язки голови СФУЖО. Форум об’єднав учасників із Росії, України, Казахстану, Латвії та США. «Учасники дискусії порушили дуже актуальну тематику майбутнього української громади в Російській Федерації (РФ), оскільки громада українців у Росії найчисленніша у світі та працює й розвивається за відсутності сприятливих умов для цього. Тому кожне її досягнення — це подвійний успіх», — наголосили у СФУЖО.
Зауважимо, що метою заходу було: узагальнення досвіду діяльності громадських організацій українців у Росії за 30 років Незалежності України; консолідація українських громадських організацій; формування активної життєвої позиції з питань збереження національно-культурної спадщини, пропаґування української освіти, історії, мови, культури на теренах РФ.
Як повідомляв «Міст», СФУЖО закликає звільнити білоруського опозиціонера.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply