Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

СФУЖО провела зустріч із організаціями інших країн

Автор:

|

Вересень 29, 2021

|

Рубрика:

СФУЖО провела зустріч із організаціями інших країн
Учасниці зустрічі

Відбулася остання цього року перед Річними нарадами віртуальна зустріч Світової управи Світової федерації українських жіночих організацій (СФУЖО) з українськими жіночими організаціями в Австралії, Європі та Північній Америці.
Зібрання, у якому взяли участь складові організації СФУЖО й її організації-прихильниці з Австралії, Італії, Канади, Румунії, США, провели у форматі телеконференції. Євгенія Петрова, виконувачка обов’язків голови СФУЖО, представила презентацію про діяльність організації та розповіла про зустрічі в Україні під час візиту до Києва з нагоди 30-ліття Незалежності України та про участь у робочих заходах у Констанці на запрошення Організації жінок-українок Румунії та Союзу українців Румунії. Працю Комісії СФУЖО з протидії насильству й її ролик «Мовчазний сигнал про допомогу» презентувала Марина Акрам, членкиня Комісії, а про діяльність представництва СФУЖО до ООН розповіла Марта Кебало, Головна представниця СФУЖО в ООН.
Звіт про працю Союзу українок Америки (СУА) надіслала Наталя Павленко, голова СУА. Діяльність Об’єднання жінок Оборони чотирьох свобод України ОЖОЧСУ презентувала Марійка Крутяк, голова ОЖОЧСУ; Організації українок Канади (ОУК) ім. Ольги Басараб — Оксана Коломоєць, голова ОУК-Торонто; Ліґи українських жінок Канади (ЛУЖК) — Оксана Сидорчук-Соколик, членкиня ЛУЖК; Асоціації «Ластівка» в Італії (в минулому «Україна плюс») — Тамара Позднякова, голова асоціації; Асоціації українських жінок робітниць Італії (АУЖРІ) — Світлана Ковальська, голова АУЖРІ. Організації жінок-українок Румунії (ОЖУР) — Ледія Співалюк, голова ОЖУР; Союзу українок Австралії — Люба Кай, голова організації, й Одарка Брецко, членкиня відділу ім. Ольги Басараб у Лідкомбі.
Керівниці та представниці складових організацій СФУЖО й її організацій-прихильниць розповіли про основні напрямки діяльності на розбудову українського жіночого руху в країнах свого проживання та поділилися планами на майбутнє. Завдяки чотирьом зустрічам Світової управи СФУЖО зі своєю мережею всім учасницям вдалося ближче познайомитися з вагомою працею членкинь складових організацій СФУЖО й її організацій-прихильниць. «Ми готові підбити підсумки нашої діяльності, виробити на їх підставі напрямки праці на наступний період і представити на Річних нарадах СФУЖО, які цього року відбудуться в листопаді», — розповіли в організації.
Преслужба СФУЖО

Як повідомляв «Міст», керівниця СФУЖО взяла участь у робочих заходах ОЖУР.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply