Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

СФУЖО просить підтримати організацію збіркою коштів

Автор:

|

Березень 17, 2021

|

Рубрика:

СФУЖО просить підтримати організацію збіркою коштів
Членкині СФУЖО

Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО) звернулася до усіх небайдужих у березні ц. р. долучитися та підтримати діяльність організації коштами, необхідними для реалізації поточних програм. «Зробіть пожертву на СФУЖО — і ви підтримаєте голос Українки у світі», — закликали активісти.
Охочих допомогти просять виписувати чек на World Federation of Ukrainian Women’s Organizations і надсилати на адресу: World Federation of Ukrainian Women’s Organizations, 145 Evan’s Ave., Suite 203, Toronto, ON M8Z 5X8. Електронними засобами: через PayPal, вказавши електронну пошту: wfuwo.office@gmail.com.
В організації нагадали, що 2021 року у партнерстві з Міжнародним інститутом освіти, культури та зв’язків із діаспорою СФУЖО реалізувала проєкт «Леся — Українка. І Ми — Українці» до 150-ліття від дня народження визначної української поетеси; провели XXXII літературний конкурс ім. Марусі Бек «Що можу я, українка третього тисячоліття?», заснували стипендію ім. Анни Кісіль на вивчення української мови.
Також нещодавно СФУЖО започаткувала новий міжнародний медіа-проєкт «З Україною в душі», який має на меті знайомити громадськість із відомими українками й активістками жіночого руху через створення відеосюжетів про їхню діяльність.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply