Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 9, 2021

СФУЖО про роль жіноцтва в збереженні українських цінностей

Автор:

|

Вересень 18, 2020

|

Рубрика:

СФУЖО про роль жіноцтва в збереженні українських цінностей
Членкині СФУЖО на акції «Дзвін пам’яті»

Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО) заохочує організації, що належать до її мережі, взяти участь у міжнародному медіапроєкті «З Україною в душі». Про це йдеться у новому випуску «Вісника СФУЖО». «Мета проєкту — висвітлити роль СФУЖО й українських жіночих організацій з її мережі у збереженні за межами України християнських і українських національних цінностей, а також у всебічній підтримці України як незалежної демократичної держави», — йдеться у повідомленні.
У СФУЖО сподіваються, що цей проєкт ще більше згуртує та активізує українське жіноцтво в діаспорі та в Україні; збагатить світовий досвід плекання національних цінностей та підтримки своєї духовної Батьківщини; активізує молодь діаспори до збереження своєї національної ідентичності та до участі в громадському житті.
У рамках ініціативи на основі першоджерел планують також відтворити новітню історію жіночого світового громадського руху українок. У період 2020-2022 рр. передбачили створення серії відеороликів з відомими українками й активістками українського жіночого руху в діаспорі, які будуть розміщені на інформаційних каналах СФУЖО, на порталі YouTube і поширені для трансляції в Україні і в діаспорі. «Відеосюжети з історіями про славних українок відобразять їхню роль у розбудові українського громадського життя та представлять основну діяльність українських жіночих організацій», — зазначають організатори.
Матеріали відеороликів ляжуть в основу повнометражного документального фільму до 75-ліття СФУЖО (2023) «З Україною в душі», який має відобразити історію та сучасні сторінки з діяльності СФУЖО й українських жіночих організацій у діаспорі. Координатором проєкту є Євгенія Петрова, перша заступниця голови СФУЖО.
Як повідомляв «Міст», СФУЖО випустила вже третій свій вісник.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply