Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

СФУЖО презентувала свій п’ятий «Вісник»

Автор:

|

Жовтень 21, 2020

|

Рубрика:

СФУЖО презентувала свій п’ятий «Вісник»
Вісник СФУЖО

Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО) представила п’ятий випуск свого «Вісника». Євгенія Петрова, перша заступниця голови СФУЖО і редакторка видання, зауважила, що в цьому випуску розповідається про успіхи СФУЖО й її мережі за минулий місяць та плани на найближче майбутнє.
Зокрема, йдеться про розширення мережі СФУЖО завдяки вступу двох нових організацій з Молдови (Жіночої громади українок Молдови) та Угорщини (Товариства української культури в Угорщині). «Відтепер наша мережа представлена у 28 країнах світу», — зазначила вона.
Попри ускладнені карантином умови, свою діяльність продовжує представництво й СФУЖО в Організації Об’єднаних Націй. Завершили спільну зі Світовим конґресом українців збірку коштів, які передадуть постраждалим від вибуху в Бейруті 4 серпня ц. р. українським родинам, та про гуманітарну допомогу від Організації українських жінок у Великій Британії (відділення в Ковентрі), а також для сиріт і дітей, які перебувають за межею бідності в П’ятихатському районі Дніпропетровської області.
Розповідається про роботу над розширеним випуском журналу СФУЖО «Українка у світі», з яким можна буде ознайомитися найближчим часом, та про підготовку мемуарів Марії Креховець, полтавки з Нової Зеландії, «Через вогонь над водою», які мають вийти друком українською мовою в листопаді.
У випуску також повідомляють про події з життя українських шкіл діаспори, громад у різних країнах тощо. У «Віснику» зазначається, що особливими подіями жовтня-початку листопада стануть круглий стіл «СФУЖО: сьогодення та перспективи» (25 жовтня) і віртуальні Річні наради СФУЖО (1 листопада), а грудня — урочисте святкування 95-ліття Союзу українок Америки у віртуальному форматі 6 грудня.
У випуску також повідомляється про завершальний етап роботи спільної комісії СФУЖО і Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою національного університету «Львівська політехніка» щодо Літературного конкурсу ім. Марусі Бек та оголошення переможців під час річних нарад СФУЖО 1 листопада ц. р., назвали важливі дати жовтня та матеріали від партнера — Центрального державного архіву зарубіжної україніки тощо. «Переглянувши інформацію від мережі СФУЖО, ви зможете більше уявити, чим живе українське жіноцтво діаспори», — зауважила п. Петрова.
Як повідомляв «Міст», нещодавно СФУЖО поповнилася ще двома українськими організаціями.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply