Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 16, 2021

СФУЖО представила флешмоб до ювілею Незалежності України

Автор:

|

Серпень 08, 2021

|

Рубрика:

СФУЖО представила флешмоб до ювілею Незалежності України
Першим стало привітання від Ліґи українок Канади

Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО) почала презентації відеовітань організацій її мережі з нагоди 30 років відновлення Незалежності України. «СФУЖО з піднесенням зустрічає наближення найбільшого державного свята України — Дня Незалежності. Цього року світове українське жіноцтво разом із українцями в Україні й усьому світі з гордістю святкуватимуть 30-ліття Незалежності України. Складові організації СФУЖО й організації-прихильниці з великою приємністю долучилися до нашої святкової акції привітань Україні до ювілею державності. Ми розпочинаємо презентувати відеовітання організацій мережі СФУЖО з нагоди цієї визначної для всіх нас річниці в історії українського державотворення», — йдеться в повідомленні.
Починаючи з 25 липня й упродовж тридцяти днів відеовітання та відеорозповіді про присвячені 30-річчю Незалежності України найважливіші події життя організованого світового українського жіноцтва оприлюднюють на сторінці СФУЖО у Facebook.
«Цим ми підтримаємо Україну, продемонструємо відданість ідеї сильної, демократичної, незалежної держави, засвідчимо вагу і могутність єдності українців у всьому світі. 24 серпня, у День 30-ліття Незалежності України, ми представимо один спільний відеоролик, складений із привітань українських жіночих організацій усього світу, й усі разом піднесемо мовами країн, де проживаємо, гідне та багатоголосе гасло «Слава Україні! Героям слава!», — повідомили в організації.
Першим СФУЖО опублікувала привітання з Днем відновлення Незалежності України від Ліґи українок Канади.
Як повідомляв «Міст», товариство «Україна-Світ» провело зустріч із референткою СФУЖО.

About Author

Meest-Online