Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

СФУЛО підсумувала свою діяльність минулий рік

Автор:

|

Серпень 05, 2020

|

Рубрика:

СФУЛО підсумувала свою діяльність минулий рік

Світова федерація українських лемківських об’єднань (СФУЛО) підбила підсумки своєї діяльності за минулий рік. Про це повідомила Ярослава Галик, голова СФУЛО. У віртуальному засіданні взяли участь члени Президії федерації від усіх суб’єктів організації: Марко Гованський, заступник голови СФУЛО по американському континенту, голова Організації оборони Лемківщини в США; Стефан Клапик, заступник по європейському континенту, Об’єднання лемків Польщі; Андрій Хомик, голова Фундації дослідження Лемківщини в США; Андрій Ротко та Максим Маслей, члени Президії від Об’єднання лемків Канади; від Об’єднання лемків Польщі — Наталія Гладик і Василь Шлянта; від Союзу русинів-українців Словацької Республіки — Павло Богдан (голова) і Віктор Бандурчин; від Союзу русинів-українців Сербії — Богдан Виславський (голова) і Тарас Чапко; Славко Бурда, заступник голови Української громади Республіки Хорватія; від України — голова Всеукраїнського товариства «Лемківщина» Олександр Венгринович, голова Контрольної комісії СФУЛО Ігор Дуда, Богдан Сиванич («Молода Лемківщина», Львів) та інші запрошені й гості.
На засіданні підсумували діяльності СФУЛО за період із липня 2019-го по липень 2020року, внесли зміни до планів роботи на наступне півріччя в зв’язку карантином через пандемію, розглянули низку організаційних питань.
Під час засідання відзначили високий рівень організації «Лемківської ватри-2020» у Ждині (Польща). Учасники обговорили стан справ в організаціях в умовах активізації політичного неорусинства в країнах Східної Європи та способи протидії їм.
Президія СФУЛО відзначила широку плідну роботу організацій-суб’єктів федерації у тісній співпраці задля виконання статутних завдань у звітному періоді, а також координовану діяльність з іншими українськими міжнародними організаціями: СКУ, Європейським конґресом українців, Світовою федерацією українських жіночих організацій, українськими об’єднаннями Канади, США тощо.
Як повідомляв «Міст», закордонні лемки отримали нове керівництво.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply