Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 29, 2022

СБУ та СКУ посилять взаємодію для протидії пропаганді

Автор:

|

Червень 16, 2022

|

Рубрика:

СБУ та СКУ посилять взаємодію для протидії пропаганді

Служба безпеки України (СБУ) і Світовий конґрес українців (СКУ) посилять взаємодію для протидії російській аґресії. Зокрема, це стосується нейтралізації пропаґанди та наративів, які Російська Федерація (РФ) поширює на міжнародних майданчиках.
Про це йшлося на зустрічі Івана Баканова, голови СБУ, з Павлом Ґродом, президентом СКУ, та керівниками реґіональних представництв СКУ в Канаді, США й Австралії. Лейтенант Баканов розповів, яким чином спецслужба протидіє російській дезінформації, спрямованій як на дестабілізацію внутрішньої ситуації в Україні, так і на міжнародній арені. Здебільшого цю пропаґанду ведеться, щоб зменшити санкційний тиск на РФ і знизити рівень допомоги Україні. «Ми цінуємо допомогу СКУ, чиї представники у різних куточках світу доносять своїм урядам і громадянам реальну картину подій, які відбуваються в Україні», — зазначив керівник спецслужби.
Своєю чергою, п. Ґрод запевнив, що СКУ і надалі докладатиме усіх зусиль для підтримки України. «Ми бачимо, як потужно РФ намагається підняти нову хвилю брехні у світі, як активно задіює своїх аґентів впливу на Заході. Тому наші громади постійно проводять масові проукраїнські акції та мітинґи по всьому світу. Поширюють інформаційні матеріали, які розповідають правду про війну та геноцид в Україні, працюють із політиками та лідерами громадської думки у своїх країнах», — сказав він.
Президент Світового конґресу українців запевнив у готовності до подальшої координації і тіснішої співпраці з урядом та правоохоронними органами України, щоб зробити цю працю більш ефективною та системною. Як нагадали в Службі безпеки, у серпні 2021 року СБУ та СКУ обговорили можливу співпрацю у протидії гібридній війні, яка ведуть проти України в інформаційному просторі.
Як повідомляв «Міст», президент СКУ провів низку зустрічей в Європі.

About Author

Meest-Online