Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Розпочала роботу місія зі спростування дезінформації

Автор:

|

Червень 12, 2021

|

Рубрика:

Розпочала роботу місія зі спростування дезінформації
Евген Чолій

Евген Чолій, президент громадської організації «Україна-2050», оголосив офіційний початок діяльності Постійної міжнародної місії медіамоніторингу щодо дезінформації про Україну й українську діаспору. За його словами, основним викликом для міжнародної спільноти, зокрема, України й української діаспори, є підвищення обізнаності щодо дезінформації серед населення та кращого розуміння небезпеки користування інформацією, не знаючи її джерел і мотивів. В Україні це питання є ще більш актуальним, оскільки з 2014 року РФ відкрито веде потужну гібридну аґресію проти України, щоб відновити контроль над нею і дезінформація є дуже важливим інструментом цієї гібридної війни.
Діяч зазначив, що у зв’язку з цим Україна й її 20-мільйонна українська діаспора повинні докладати усіх зусиль для протидії такій дезінформації і тим самим запевнити, що міжнародна спільнота формує думку та приймає рішення відносно України і української діаспори на основі правдивої інформації.
Задля сприяння цим цілям 25 січня 2021 року Громадська організація «Україна-2050» започаткувала організаційну роботу, щоб розгорнути Постійну міжнародну місію медіамоніторингу. Станом на зараз вона нараховує 164 членів (усі волонтери) з 55 країн, які будуть здійснювати медіамоніторинг 41 мовою. «Я впевнений, що наша Місія конкретно допоможе протидіяти дезінформації про Україну й українську діаспору, а члени нашої Місії будуть підтримувати тих, які мужньо захищають Україну від руйнівної гібридної аґресії Росії», — заявив п. Чолій.
Як повідомляв «Міст», Євросоюз оголосив дезінформації війну.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply