Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Різдвяні подарунки від діаспори отримали діти учасників АТО/ООС

Автор:

|

Січень 23, 2019

|

Рубрика:

Різдвяні подарунки від діаспори отримали діти учасників АТО/ООС

Більше 100 дітей учасників антитерористичної операції (АТО) й операції Об’єднаних сил (ООС) на Львівщині отримали подарунки від ровесників-діаспорян у рамках акції «Теплом зігріємо серця», яку вже п’ять років поспіль організовує Спілка української молоді (СУМ).
Зокрема, 20 січня у приміщенні храму Софії Премудрості Божої представники СУМ передавали різнокольорові наплічники з персональними подарунками для 110 дітей. «Головна мета у тому, що діти-члени Спілки української молоді з діаспори віддають частину своїх кишенькових доходів чи куплених ними речей дітям українських військових. Так ми стараємося допомогти та долучитися до великої боротьби України. Переважно даруємо презенти на Миколая, але оскільки їх транспортують кораблем, то і час вручення — різний. У пакунках — канцелярське приладдя, шапки, шалики, рукавички, іграшки тощо», — зазначив Андрій Фендик, голова крайової управи СУМ в Україні.
До акції «Теплом зігріємо серця» долучаються діаспоряни зі США, Канади, Австралії, Німеччини, Франції та Португалії. Пакунки готують адресно, відповідно до віку дитини. Загалом отримують подарунки діти від народження і до 14 років.
Паралельно акція «Зігріємо теплом серця» відбулася у Києві, Чернігові, Сквирі, Бобринці, Тернополі, Калуші, Стрию, Новоайдарі, Краматорську, Дніпрі та Миколаєві. У Спілці української молоді в Україні розповіли, що для дітей військових вони також щороку організовують літні табори.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply