Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Путін хоче стерти ідентичність українців

Автор:

|

Вересень 16, 2022

|

Рубрика:

Путін хоче стерти ідентичність українців

Президент Російської Федерації (РФ) створює умови для примусової культурної асиміляції українців, які проживають у РФ, щоб стерти їхню культурну ідентичність. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).
Ігор Баринов, голова Федеральної аґенції у справах національностей, заявив що з дозволу та підтримки Путіна його відомство працює над програмами у пілотних реґіонах, які спрямовані на запобігання «соціальній ізоляції міґрантів». За словами чиновника, вони мають знати та поважати російські традиції, звичаї та закони.
Мовляв, такі програми мають будуватися як щось середнє між таборами біженців і центрами професійної підготовки. «Створення так званих програм соціальної адаптації в Росії додасть соціального виміру до правових рамок, за допомогою яких Путін, імовірно, прагне насильно культурно асимілювати українців у РФ», — наголосили в ISW.
Аналітики вважають, що ініціативи РФ, у т. ч. у сфері законодавства, є розширеною кампанією щодо русифікації України. «Програми в так званих адаптаційних центрах, швидше за все, будуть формою культурного перепрограмування для стирання української культурної ідентичності у переміщених українців, які тих, які втекли до РФ, або були депортовані російською владою», — підсумували експерти.
Як повідомляв «Міст», російський бандит отримав нагороду від Путіна.

Катря Юськів, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online