Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 18, 2021

Пулітцерівську премію отримав австралієць із українським корінням

Автор:

|

Квітень 27, 2017

|

Рубрика:

Пулітцерівську премію отримав австралієць із українським корінням

Цьогорічну Пулітцерівську премію за документальне фото виборов Данило Берегулак, австралійський фотограф українського походження. Нагороду він отримав за висвітлення тисяч нерозкритих убивств на Філіппінах, внаслідок політики фізичних розправ президента Дутерте з причетними до наркоторгівлі.
Австралієць, який працює у жанрі екстремальної фотографії, отримав другу премію найпрестижнішої журналістської нагороди за репортаж про неймовірно жорстоку кампанію на Філіппінах, яку розпочала місцева влада проти торгівлі наркотиками. Впродовж 35 днів він зняв 57 вбивств наркозалежних людей і наркодилерів, вчинених філіппінцями у формі самосуду, фактично ініційованого Родріґо Дутерте, чинним президентом країни.
Це — не перша висока нагорода Данила. 2015 року він вже отримав «Пулітцера» за висвітлення гуманітарної кризи в Африці під час вибуху епідемії еболи, внаслідок якої загинуло понад 10 тис. осіб.
Австралійський фотограф народився в родині українських еміґрантів у Сіднеї. І його родина, і сам Данило, який був членом «Пласту», завжди брали активну участь у житті української спільноти Австралії.
Нагадаємо, лауреати премії отримають по 15 тис. USD. Серед переможців також є міжнародний консорціум журналістів-розслідувачів, які опублікували оприлюднені минулого року «панамські документи» про офшорні схеми урядовців десятків країн світу. До консорціуму входять, зокрема, і двоє українських журналістів — Анна Бабінець і Влад Лавров.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply