Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 20, 2021

Приймають заявки на здобуття стипендії для вивчення української

Автор:

|

Квітень 14, 2021

|

Рубрика:

Приймають заявки на здобуття стипендії для вивчення української
Анна Кісіль

Світова федерація українських жіночих організацій (СФУЖО) оголосила, що вже приймає заявки на здобуття стипендії ім. Анни Кісіль для вивчення української мови під час літніх віртуальних курсів у Міжнародній школі україністики «Крок до України» при МІОК у липні ц. р.
На стипендію ім. Анни Кісіль можуть зголоситися охочі українки з діаспори віком від 16 до 35 років. Щоб зголоситися на стипендію СФУЖО, треба надіслати: заповнену реєстраційну форму; коротку інформацію про себе; супровідний лист на тему: «Чому для мене важливі ці курси?» (до 200 слів); рекомендаційний лист від місцевої української жіночої чи іншої громадської організації.
Термін подання заяв та інших документів — до 20 травня ц. р. Розгляд заяв на отримання стипендії та визначення десятьох кандидатур стипендіаток відбудеться наприкінці травня 2021-го. Заяви та супровідні документи необхідно надсилати на електронну адресу: wfuwo.office@gmail.com
Склад Стипендійного комітету СФУЖО: Євгенія Петрова (Канада), Мар’яна Заяць (США), Олександра Фарима (Нідерланди), Оксана Сидорчук-Соколик (Канада), Ірина Ключковська (Україна) та Наталя Наконечна (Швейцарія).
Як повідомляв «Міст», СФУЖО заснувала стипендію імені Анни Кісіль.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply