Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Протидія російській дезінформації

Автор:

|

Вересень 03, 2015

|

Рубрика:

Протидія російській дезінформації
Андрій Вітренко

Андрій Вітренко

У Києві наприкінці серпня ц. р. відбулася міжнародна науково-практична конференція «Закордонне українство й Україна: взаємодія на шляху утвердження Незалежності», яку організувала Українська всесвітня координаційною радою (УВКР) за підтримки Міністерства культури України.
На конференції зібралися представники українських громад із 21 країни світу, були присутні діячі культури та мистецтв, політики, науковці, вчителі, котрі обговорили питання взаємодії нашої держави з українськими діаспорами в світі, протидії російській дезінформації й асиміляції українських діаспор, підвищення статусу закордонних українців і просування України в світі через можливості народної демократії.
Андрій Вітренко, заступник міністра культури України з питань європейської інтеграції, привітав учасників науково-практичної конференції та зазначив, що Україна особливо потребує тісного партнерства з українцями всього світу у справі забезпечення інтересів і зміцнення своїх позицій на міжнародній арені.
Також у рамках зустрічі були нагороджені переможці конкурсу «Найкращий учитель української мови за кордоном», ініційованого і вперше проведеного УВКР. Переможцями конкурсу стали 13 учителів української мови молодших і старших класів із восьми держав світу — Іспанії, Греції, Італії, Румунії, Казахстану, Нідерландів, Естонії та невизнаної «Придніпровської молдавської республіки». Завершилася конференція покладанням квітів до пам’ятного знаку героям «Небесної сотні».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply