Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 25, 2022

Пропонувати кандидатів на почесного амбасадора можна до 31 грудня

Автор:

|

Грудень 26, 2021

|

Рубрика:

Пропонувати кандидатів на почесного амбасадора можна до 31 грудня
Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України

Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ, заявив, що титул почесного амбасадора України стане найвищою відзнакою у сфері публічної дипломатії. Його відомство його для тих, «чиє гаряче серце та наполегливі зусилля допомагають популяризувати Україну і українське у світі». Міністр упевнений, що кожен амбасадор, який її отримає, пишатиметься тим, що має такий титул від України.
У Міністерстві закордонних справ (МЗС) України хочуть, щоб ця премія та визнання стали справді народними, тому, крім дипломатів, на неї зможуть номінувати кандидатів також організації закордонних українців і неурядові організації, які спеціалізуються на міжнародних відносинах і публічній дипломатії.
Титул можуть отримати як фізичні, так і юридичні особи, як українські, так іноземні громадяни. Головний критерій — утілені впродовж 2021 року проєкти, що сприяли просуванню України у світі та зміцненню її позитивного іміджу.
Пропонувати почесних амбасадорів можна у номінаціях: культурна дипломатія, економічна дипломатія, експертна дипломатія, кулінарна дипломатія, науково-освітня дипломатія, спортивна дипломатія, цифрова дипломатія, а також почесний амбасадор України — справа життя. «Інформацію щодо кандидатів з коротким описом їхніх проєктів і конкретних досягнень за 2021 рік відправляйте до 31 грудня на адресу ambassador@mfa.gov.ua, зазначивши в темі повідомлення сферу номінації. Один номінуючий — максимум три номінанти», — йдеться в повідомленні.
Діяльність майбутніх почесних амбасадорів повинна обов’язково: мати відчутний ефект для просування позитивного іміджу України за кордоном, бути причиною широкого позитивного розголосу про Україну за кордоном, спричинити помітні зміни у ставленні до України, сприяти захисту прав та інтересів фізичних та юридичних осіб України за кордоном, сприяти захисту національних інтересів України, розбудові партнерських відносин із іншими країнами, розвитку сталих економічних зв’язків, залученню значних міжнародних інвестицій, суттєво допомогти розбудові спроможності держави у сфері публічної дипломатії, бути систематичною та послідовною.
Титул почесного амбасадора України, який надаватимуть фізичним і юридичним особам, українським та іноземним громадянам за активну промоцію України у світі, МЗС запровадило ще у березні ц. р.
Як повідомляв «Міст», українські амбасадори побачили війну.

About Author

Meest-Online