Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 22, 2021

Про роль українських шкіл у збереженні національної ідентичності діаспори

Автор:

|

Вересень 24, 2020

|

Рубрика:

Про роль українських шкіл у збереженні національної ідентичності діаспори
Анатолій Щерба

Анатолій Щерба, Посол України в Іспанії, підкреслив важливість українських суботніх шкіл і Церкви в справі гуртування української громади королівства, збереження культурної ідентичності та патріотичного виховання молодих поколінь українців діаспори. Звертаючись до українців та української громади Іспанії, він подякував за людське тепло у стосунках та вашу невтомну працю і любов до нашої рідної України.
Дипломат висловив радість із приводу того, що за часів його роботи в Іспанії «продовжилося зміцнення патріотичної згуртованості громади в обстоюванні інтересів нашої держави в боротьбі з російською аґресією й усвідомленні необхідності збереження української національної ідентичності, якою насичена діяльність українських асоціацій, творчих колективів і окремих громадян».
Він особливо наголосив на важливості ролі українських суботніх шкіл, педагогічних колективів, учнів та їхніх батьків, а також молодіжних організацій в об’єднанні українців в Іспанії, збереженні культурної ідентичності нашого народу та патріотичному вихованні молодого покоління закордонних українців. «Невипадково саме в Іспанії діють найбільші в країнах Європейського Союзу українські шкільні осередки, що співпрацюють із Міжнародною українською школою», — зауважив посол.
Як повідомляв «Міст», рідна школа в Пассейку діє вже 70 років.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply