Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Про проведення Форуму української молоді діаспори

Автор:

|

Березень 18, 2020

|

Рубрика:

Про проведення Форуму української молоді діаспори
Дмитро Лекарцев

Дмитро Лекарцев, президент Світового конґресу українських молодіжних організації (СКУМО), разом із членами Президії організації відвідали Чернівці для обговорення з керівництвом міста й області проведення Форуму української молоді діаспори (ФУМД). Під час свого перебування в Чернівцях вони зустрілися з головою Чернівецької обласної державної адміністрації Сергієм Осачуком і мером міста Олексієм Каспруком.
Президент СКУМО також зустрівся з Романом Петришиним, ректором Чернівецького національного університету ім. Юрія Федьковича. Результатом зустрічі стало приєднання навчальної установи як співорганізатора до організації та проведення міжнародного ФУМД.
Крім цього, п. Лекарцев зустрівся з Михайлом Павлюком, головою громадської організації «Центр актуальних місцевих ініціатив». Сторони обговорили реалізацію кількох спільних ідей, у т. ч. заходів для ширшого залучення закордонних українців до здобуття активнішої підтримки України з боку європейських країн у боротьбі зі зовнішньою аґресією, продовженні реформ задля досягнення критерії членства України в Європейському Союзі та НАТО тощо.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply