Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Про програму підтримки українських студій за кордоном

Автор:

|

Липень 01, 2020

|

Рубрика:

Про програму підтримки українських студій за кордоном

Український інститут запустив довготермінову програму підтримки українських студій у освітніх, наукових і культурних інституціях, які зареєстровані за межами України. Про це повідомило Посольство України в Латвії. «Програма підтримки українських студій ім. І. Лисяка-Рудницького — перша велика довготермінова програма Українського інституту з підтримки українських студій у освітніх, наукових та культурних інституціях, які зареєстровані за межами України», — йдеться у повідомленні.
Мета програми — посилити вивчення та поширення знання про минуле та сучасне України. Цього року проєктні заявки можна подати до 12 липня. 2020-го пріоритетні теми Програми такі: історичні постаті з України й їхній спадок; монументальна спадщина та мистецтво радянського періоду в Україні; злочини тоталітарних режимів в Україні у культурі та пам’яті; Україна на початку ХХ ст.; українська література в еміґрації; культура другої половини ХХ ст. — початку ХХІ ст. в Україні; архітектура та урбаністика ХХ ст. — початку ХХІ ст. в Україні.
Перелік тем не є вичерпним. Заявники можуть пропонувати проєкти й з іншої тематики, які будуть розглядати на загальних підставах. Подати заявку на програму можуть тільки інституції, зареєстровані за кордоном. Аплікантом може бути виключно юридична особа, її структурний підрозділ, громадська організація або аналітичний центр, зареєстровані за межами України. Апліканти повинні працювати в культурній, освітній і науковій сферах. Одна юридична особа має право подати на участь у конкурсі не більше двох заявок.
Раніше «Міст» повідомляв, що Український інститут розбудовує відносини зі закордоном.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply