Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 8, 2021

Про портал «Український освітній всесвіт»

Автор:

|

Травень 22, 2021

|

Рубрика:

Про портал «Український освітній всесвіт»

Він створений для українських освітян, викладачів українознавчих студій, науковців, педагогів шкіл вихідного дня (суботніх і недільних шкіл) за кордоном, тобто для тих, для кого україністика без перебільшення є Всесвітом, у якому щодня можна відкривати нові обрії. Ідея створити Портал зародилася в середовищі українських освітян з-за кордону під час Першого світового форуму українознавчих суботніх і недільних шкіл (Львів, 2018) за участю представників із 36 країн.
Портал «Український освітній всесвіт» — це віртуальна мапа українознавчих освітніх закладів світу; новітня комунікативна платформа для активних українських освітян; виняткова нагода діяти спільно; форум, де вас почують освітяни з усього світу; майданчик для обміну досвідом і напрацьованими матеріалами; джерело інформації про діяльність українознавчих закладів у світі та база їхніх контактів; можливість проводити вебінари й учитися разом; можливість утворити спільні авторські колективи; ефективний доступ до оголошень, анонсів і повідомлень.
Запрошуємо педагогів вносити інформацію про діяльність освітніх закладів на інтерактивну мапу, а також ділитися інформацією про життя школи у розділі «Новини». Нехай ваші колеги з цілого світу довідаються про події у вашій школі, а на форумі запрошуємо поділитися цікавинками, ідеями та, можливо, проблемами, яких у нас усіх вистачає.
Проєкт «Український освітній всесвіт» реалізовує Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків із діаспорою Національного університету «Львівська політехніка». Посилання на відеозаписи-інструкції з користування порталом: як додати школу на карту та створити новину; як зареєструвати адміністратора закладу, внесеного на мапу; як зареєструватися користувачем.
Фундатори проєкту: Українська світова фундація; кредитна спілка «Будучність»; Українська каса «Дежарден» у Монреалі; Українське культурне товариство «Просвіта» в Арґентині; Уляна Підзамецька (Канада); Євген Семенов та Українська громадська рідна школа в Абу-Дабі (Об’єднані Арабські Емірати); Українська школа «Веселка» (Нідерланди); Українська школа при церкві св. Володимира в Парижі (Франція).
Партнери проєкту: Світовий конґрес українців (СКУ); Міністерство закордонних справ України; Світова федерація українських жіночих організацій; Світова координаційна виховно-освітня рада СКУ; Пасторально-міґраційний відділ Української греко-католицької церкви; краудфандингова платформа Startera.
Як повідомляв «Міст», «Український освітній всесвіт» розпочинає знайомство.

Оксана Винницька-Юсипович

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply