Новини для українців всього свту

Friday, May. 20, 2022

Президента України закликали захистити Уляну Супрун

Автор:

|

Лютий 09, 2017

|

Рубрика:

Президента України закликали захистити Уляну Супрун

Уляна Супрун і Петро Порошенко

Українська всесвітня координаційна рада (УВКР) звернулася до Президента України, прем’єр-міністра та народних депутатів із проханням надати необхідну підтримку діяльності нового керівництва Міністерства охорони здоров’я (МОЗ) України та затвердити Уляну Супрун на посаді міністра.
Відповідне звернення за підписом Михайла Ратушного, голови УВКР, було написано з огляду на активну кампанію з дискредитації діяльності команди Уляни Супрун. «УВКР з обуренням сприймає нападки з боку структур та осіб, котрі роками несли безпосередню відповідальність за жахливий стан охорони здоров’я в Україні, на теперішнє керівництво МОЗ України на чолі з Уляною Супрун», — йдеться у заяві.
«Корупція та нажива на здоров’ї українців, особливо важкохворих дітей — переросли всякі допустимі межі, це призвело до того, що Україна вже багато років займає останні місця за тривалістю життя її громадян у світі, — наголосили в УВКР. — Вартість найнеобхідніших медикаментів в рази перевищувала вартість своїх аналогів за кордоном. Для всіх стало очевидним, що система МОЗ і закупівлі медичних препаратів — сама вимагає кардинального оздоровлення та реформування. Саме це почало здійснювати нове керівництво міністерства на чолі з Уляною Супрун, лікарем, українкою, народженою в Америці».
Михайло Ратушний зазначив, що спілкуючись із лікарським середовищем, пацієнтами українських клінік, не раз чув, що прозорість, ефективність і відкритість при закупівлі лікарських засобів і виробів медичного призначення, впровадження системи відшкодування лікарських препаратів, реформування первинної ланки медичної допомоги — позитивно сприймається українською громадськістю, і вже призвело до здешевлення великої кількості медикаментів.
Запущену кампанію з дискредитації МОЗ він назвав «спробою старої системи зберегти корупційні порядки та процеси в цій ділянці». «Особливо цинічно звучать ксенофобські звинувачення в бік особисто виконувачки обов’язки міністра та ніби про її «неукраїнськість», відсутність зв’язку з Батьківщиною й українськими реаліями».
УВКР, як організація, що представляє українців діаспори, нагадує, що Уляна Супрун, народжена у США, свідомо переїхала на Батьківщину в часи Євромайдану, на початку війни на Сході України. «За всі роки вона надала реальну допомогу тисячам співвітчизників у вигляді аптечок натовського взірця, зібраних і закуплених за рахунок закордонного українства. Уляна Супрун є позитивним прикладом, як українці діаспори мають повертатися на землю своїх предків, щоб їхній досвід та вміння були задіяні для потреб українського народу», — наголосив п. Ратушний.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply