Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

Прем’єр-міністр Австралії співчуває українцям

Автор:

|

Листопад 27, 2013

|

Рубрика:

Прем’єр-міністр Австралії співчуває українцям

Тоні Ебботт, прем’єр-міністр Австралії, від імені уряду й австралійського народу завив про солідарність з українцями в ушануванні пам’яті жертв Голодомору. Відповідного листа, підписаного п. Ебботтом, було опубліковано у Facebook. 

«Цей рік позначає 80-ту річницю жахливого Голодомору, що стався в Україні в 1932-1933 рр. унаслідок насильницької колективізації та конфіскації земель і врожаїв. Штучно створений Сталіним Голодомор був одним із найжорстокіших вчинків того кривавого століття», — ідеться в документі.
«Від імені австралійського уряду й австралійського народу я приєднуюся до української спільноти в Австралії, щоб ушанувати пам’ять мільйонів людей в Україні й інших спільнотах колишнього Радянського Союзу, які постраждали або загинули через цю нелюдську політику, — написав Тоні Ебботт. — Ця трагедія залишається в почуттях і пам’яті української спільноти Австралії».
«Українська громада тут, в Австралії має повне право пам’ятати ці події, навіть якщо її члени зосереджені на майбутньому та забезпеченні свого життя тут, де не траплялося такої несправедливості», — додав прем’єр-міністр Австралії.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply