Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Повінь на Кубані

Автор:

|

Липень 12, 2012

|

Рубрика:

Повінь на Кубані

Кількість жертв повені в Краснодарському краї, спричиненої зливами, сягнула 171 особи. У зоні лиха опинилося майже все узбережжя Чорного моря та прилеглі райони. Складна обстановка — у Новоросійську, Геленджику, Дивноморському та в Кримську. Дощі то трохи вщухають, то починаються з новою силою, і тоді рівень води піднімається ще вище. Кількість опадів за цей час перевищила місячну норму приблизно в п’ять разів.

Пізно ввечері 6 липня в Новоросійську був уведений режим надзвичайної ситуації. За останніми даними, які наводить крайова адміністрація, у реґіоні підтоплено будинки, подвір’я й присадибні ділянки майже 13 тис. осіб. До евакуації жителів затоплених районів міста Кримська долучилися військовослужбовці Південного військового округу.

Раніше Володимир Пучков, міністр із надзвичайних ситуацій Росії, повідомив, що його відомство скеровує з Москви на Кубань додаткові сили рятувальників. Загалом до ліквідації наслідків стихійного лиха залучено понад тисячу осіб, влада також готує пункти тимчасового розміщення, організовує харчування й медзабезпечення постраждалих. Повідомлялося, що через негоду порушено систему енерґопостачання, зупинено рух потягів на ділянці Кримськ—Баканськ, а також автотранспорту — на шляху Краснодар—Новоросійськ.

Зоряна Павлюк

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply