Новини для українців всього свту

Sunday, Aug. 7, 2022

Португалія виплатить компенсацію за вбивство українця

Автор:

|

Грудень 29, 2020

|

Рубрика:

Португалія виплатить компенсацію за вбивство українця
Ігор Гоменюк

Португальський уряд погодився виплатити компенсацію родичам Ігоря Гоменюка, котрого вбили в аеропорту Лісабона в березні ц. р. Про це повідомив Дмитро Кулеба, міністр закордонних справ України. «Я був на зв’язку з португальським колегою щодо вбивства у березні нашого громадянина Ігоря Гоменюка, наполягав на справедливості. Уряд Португалії вирішив виплатити компенсації вдові та дітям», — поінформував він і додав, що очікує на належне покарання винних, яке встановить суд за результатами розслідування.
Після багатомісячного скандалу через смертельне побиття українця подала у відставку Крістіна Гатоес, керівниця Прикордонної служби Португалії. У Міністерстві внутрішніх справ цієї країни заявили, що чиновниця подала у відставку в рамках плану реструктуризації.
Жозе Ґашпар Швальбах, адвокат родини Гоменюків, розповів, що чоловіка на летовищі допитували російською мовою, якої він міг не знати, і саме це могло вплинути на траґічний кінець і поведінку португальських працівників міґраційної служби. Правник зазначив, що через смерть українця у Португалії виник скандал. Тепер там відбувається багато телешоу, на яких обговорюють розправу. Він додав, що на одному з таких журналіст попросив вибачення у родини Ігоря Гоменюка від імені всіх португальців.
Як повідомляв «Міст», центр утримання міґрантів хочуть назвати ім’ям українця.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply