Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 2, 2022

Підтримати родини загиблих!

Автор:

|

Березень 06, 2014

|

Рубрика:

Підтримати родини загиблих!

Діаспору просять морально та фінансово підтримати родини загиблих і поранених майданівців. Із таким зверненням до українців за кордоном виступила Ірина Ключковська, директор Міжнародного інституту освіти, культури та зв’язків із діаспорою (МІОК). 

«У ці дні Україна ховає своїх золотих Дітей. Ховає тяжко. Уже немає сліз. Їх виплакано — море. Відпроваджуємо до неба наших хлопців, синів, батьків, братів, друзів. Кращих із кращих. Дорогі брати і сестри. Ви були та є завжди з нами. Особливо в ці темні осінні та зимові місяці ми відчували кожної миті ваш подих, ваше плече, вашу руку допомоги й підтримки», — написала п. Ключковська.
«Звертаємося до вас усіх із проханням підтримати сиріт, удів, дітей, що чекають ще свого народження в лоні матері. Нехай кожна українська громада, кожен, хто зможе, візьме під свою опіку родину загиблих чи хворого в лікарні, котрий потребує тривалого лікування. Підтримаймо їх морально, фінансово, нашою щирою опікою! Щоби ніхто з майданівців не залишився на самоті зі своїми проблемами», — ідеться в листі-зверненні.
Детальніша інформація про підтримку жертв Майдану є на сторінках «Допомога дітям Героїв України» та «Допомога родинам загиблих на майдані». Усіх охочих допомогти МІОК просить звертатися за електронною адресою Інституту.

Христина Бондарєва, Vidia

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply