Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

Петицію про «Голодомор» підписали понад 36 тис. осіб

Автор:

|

Грудень 16, 2020

|

Рубрика:

Петицію про «Голодомор» підписали понад 36 тис. осіб

Петицію про додавання слова «Голодомор» у найбільші словники англійської мови, в т. ч. Мерріам-Вебстера, Оксфорда та Dictionary.com, підписали вже понад 36 тис. осіб. Але мета – зібрати 50 тис. підписів. Українські організації Канади створили цю петицію в рамках кампанії з підвищення обізнаності про Голодомор 1932-1933 рр. в Україні. «До сьогодні слово «Голодомор» відсутнє в провідних словниках англійської мови. Але завдяки роботі тисячі журналістів, істориків, освітян і дослідників слово «Голодомор» стало міжнародно визнаним терміном на позначення влаштованого Сталіним геноциду голодом українського народу», — йдеться в петиції.
Її автори зазначають: «Підтримуючи цю петицію, ви можете допомогти нашим зусиллям щодо підвищення обізнаності про Голодомор, збільшення кількості країн, які визнають це актом геноциду, і розкрити правду про сучасні геноциди, які продовжують здійснюватися у всьому світі».
Відповідна інноваційна кампанія розпочалася 21 липня ц. р. в рамках проєкту «Національний інформаційний тур «Голодомор» (the Holodomor National Awareness Tour — проєкту Канадсько-української фундації (Canada-Ukraine Foundation) та її трьох партнерів: Конґресу українців Канади, Науково-освітнього консорціуму вивчення Голодомору (Holodomor Research and Education Consortium) при Канадському інституті українських студій Альбертського університету та Українсько-канадського дослідницько-документаційного центру в Торонто (Ukrainian Canadian Research & Documentation Centre in Toronto). Цей проєкт підтримують уряди Канади, Онтаріо та Манітоби. Його мета — підвищити обізнаність світу про Голодомор.
Як повідомляв «Міст», у Бундестазі з’явилася петиція про визнання Голодомору геноцидом.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply