Новини для українців всього свту

Tuesday, May. 11, 2021

Освятили нове приміщення компанії Meest-America

Автор:

|

Листопад 10, 2016

|

Рубрика:

Освятили нове приміщення компанії Meest-America
о. Іван Турик вручає подарунок Наталі Брандафі

о. Іван Турик вручає подарунок Наталі Брандафі

Компанія Meest-America переїхала в нове приміщення. Ця подія має важливе значення як для самої компанії, так і для тисяч її клієнтів. Адже сьогодні Meest-America пропонує увесь спектр послуг із перевезень морським і повітряним шляхом, забезпечує доставку посилок і вантажів практично будь-яких габаритів до дверей адресата в Україну та ще в 11 держав, а також із України у США.

о. Іван Турик освячує приміщеннф

о. Іван Турик освячує приміщення

За доброю українською християнською традицією відбулося освячення нового приміщення. Чин освячення здійснив парох української католицької церкви Успіння Богородиці в Перт-Амбоїо. Іван Турик. Він наголосив на тому, що колективу компанії випала важлива місія своєю працею нести радість і добро в тисячі українських родин, компанія постійно підтримує доброчинні акції як в Україні, так і в українській діаспорі Америки, а також громадські організації діаспори. Священик також зазначив, що цей колектив — як одна велика родина, тому приготував символічний подарунок — образ Пресвятої Родини, який передав Наталії Брандафі, директору компанії.
Зі свого боку керівник Meest-Americа звернула увагу на те, що працівники компанії більшість часу проводять на роботі, тому дуже важливо, у яких умовах їм доводиться працювати. Наталія Брандафі подякувала всім за напружену працю під час переїзду.

о. Іван Турик і парцівники компанії Meest-Americа
Цей переїзд свідчить про те, що Meest-America не стоїть на місці, а розвивається, збільшуючи свої можливості. Нове приміщення є значно просторішим за попереднє. Тут уже розпочали процес упровадження найсучасніших технологій у сфері перевезення товарів з інтернет-крамниць, посилок, великих і малогабаритних вантажів зі США в Україну й інші держави. Клієнтів обслуговують сотні представників компанії у різних штатах. Щороку Meest-America доправляє літаком і кораблем понад мільйон посилок. Маючи великий досвід на ринку, компанія пропонує найшвидші терміни доставки, конкурентні ціни, надійність і стабільність у забезпеченні послуг.

Іван Бескид

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply