Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Освітян запрошують до участі у всесвітньому конкурсі

Автор:

|

Травень 08, 2020

|

Рубрика:

Освітян запрошують до участі у всесвітньому конкурсі

Світова координаційна освітньо-виховна рада Світового конґресу українців (СКУ) та Національна українська освітня рада при Конґресі українців Канади оголосили всесвітній конкурс для вчителів і науковців «Найкращий дистанційний урок».
Мета конкурсу — допомогти дітям закордонних українських шкіл здобути знання з предметів українознавства (української мови, літератури, історії, географії та культури) за допомогою дистанційних уроків. У СКУ заохотили всіх вчителів і науковців різних галузей розробити комплексний дистанційний урок для учнів українських шкіл діаспори та заповнити анкету за посиланням до 15 травня ц. р.
Комплексний дистанційний урок повинен передбачати: для учнів — презентацію у форматі PowerPoint, інтерактивне завдання для різних рівнів, вправи для самостійної роботи. Для вчителів — план уроку та методичні поради, схему оцінювання (рубрика), спосіб оцінювання (використовуючи диференційний підхід), додаткові джерела/ігри/відео.
Також передбачили урок для вікової категорії або для конкретного предмету: садочок/дошкілля, 1-11 класи (один переможець у кожному класі), мова, культура, історія, література, географія. Голосування за найкращі дистанційні уроки відбудеться 1 червня.
Переможці конкурсу в кожній категорії отримають грошові винагороди. Після голосування учасники конкурсу отримають доступ до Google Drive і до всіх дистанційних уроків. З усіх питань можна звертатися до Оксани Левицької за адресою: olevytska@rogers.com або до Тетяни Сунак за адресою: tatiana.sunak@tdsb.on.ca.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply