Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 28, 2021

Орган, який поверне діаспору на Батьківщину

Автор:

|

Серпень 16, 2020

|

Рубрика:

Орган, який поверне діаспору на Батьківщину
Святослав Юраш

Народні депутати України хочуть створити спеціальний орган, який буде займатися репатріацією (поверненням) співвітчизників на Батьківщину. Про це розповів Святослав Юраш, народний депутат від парламентської фракції «Слуга народу» та голова підкомітету з питань зв’язків і захисту прав та інтересів українців за кордоном.
Він уточнив, що має «давню і добру взаємодію» з ключовими структурами української діаспори, як от зі Світовим конґресом українців. «Ми дуже багато спілкувалися про різноманітні варіанти того, як можна покращувати державну взаємодію з діаспорою. Серед ідей, які є зараз, це створювати в напрямку репатріації українців додому якийсь орган, який буде цим займатися», — зазначив депутат Юраш.
За його словами, в Ізраїлі, Ірландії, Румунії, Албанії й інших країнах світу активно працюють над тим, аби повертати своїх діаспорян на Батьківщину. Каже, що там для цього втілюють різні економічні, соціальні та культурні програми. «Для мене зрозуміло, що Україна має щонайменше 20 млн українців по всьому світу, і нам потрібно щось робити, щоб ці потенційні громадяни стали частиною нашого організму», — додав народний обранець.

Вікторія Коломієць, «Громадське»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply