Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 25, 2022

Онлайн-конференція українських освітян діаспори

Автор:

|

Травень 30, 2021

|

Рубрика:

Онлайн-конференція українських освітян діаспори
Учасники конференції

Нещодавно відбулася Всеканадська конференція українських освітян у форматі освітніх онлайн майстер-класів «Українська освіта в Канаді: Нові реалії». Цей освітній форум організувала Національна українська освітня рада Конґресу українців Канади (КУК) і Світова координаційна виховно-освітня рада (СКВОР) Світового конґресу українців.
Як засвідчив цей форум, українська освіта в світі не просто набирає обертів у своєму розвитку, а переходить на якісно інший і значно вищий рівень. Конференція зібрала близько 300 учасників із 25 різних країн світу, об’єднаних однією метою, місією та мрією — робити українську освіту масштабнішою прогресивнішою та цікавішою для наших учнів.
У межах цьогорічної конференції учасники змогли долучитися до перегляду презентацій та участі в практичних заняттях від провідних освітян, які вводять нові освітні стандарти та розширюють рівні в освіті. Цього року учасники поділилися передовим досвідом і розказали, як вони адаптувалися до нових реалій, як змогли вдосконалитися самі та допомогти учням, які труднощі їх спіткали в новій віртуальній освітній реальності, як вони знайшли шляхи подолання перешкод і розвитку власного викладацького потенціалу. Кожен із 32 виступів у програмі Всеканадських освітніх онлайн майстер-класів відкрив безліч нового, надихнув на нові досягнення, укріпив віру у власні сили та відкрив таємниці успішної викладацької роботи. Учасникам запропонували теми презентацій і майстер-класів для різних рівнів українських шкільних програм і ті, які є корисними для суботніх і рідних шкіл діаспори, акцентували увагу на використанні передових технологій. А головні доповідачки висвітлили тенденції, потреби та новини сучасної української педагогіки і роль українсько-канадських зв’язків у світовому освітньому просторі. Пленарними доповідачками конференції стали:
Тетяна Сунак, голова Національної української освітньої ради (НУОР) при КУК (Київ, Україна); Зоя Литвин, засновниця громадського об’єднання «Освіторія» та Новопечерської школи (Київ, Україна); Оксана Левицька, голова СКВОР (Торонто, Канада); д-р Оленка Білаш, професорка з методики викладання іноземних мов, директорка Методичного центру української мови Університету Альберти (Едмонтон, Канада); Наталія Совінська, заступниця голови НУОР при КУК (Вінніпеґ, Канада).
«Ми є свідками глобальних змін у світі і потреб адаптуватися до нових реалій. Віртуальне навчання спонукало педагогів багато працювати над самовдосконаленням і водночас допомогти учням у новій віртуальній освітній реальності знайти способи не просто подолання перешкод, а й шляхи для професійного розвитку та сприяння розвитку й навчанню своїх вихованців. Дистанційне і змішане навчання стають дедалі звичними формами навчання сьогодення. Педагоги одразу залучилися у віртуальне навчання в часі глобальних змін і є гнучкими у перебудові стилів навчання і переходу на нові підходи. Географія учасників конференції свідчить про те, наскільки українська освіта сьогодні має глобальний характер і дає можливість до спілкування та професійного діалогу, поширення педагогічних напрацювань і запозичення досвіду», — зазначила п. Левицька/
Відвідайте також сайт Всеканадської конференції українських освітян-2021: https://ncue.ucc.ca/ і перегляньте програму Конференції у відеоформаті: https://fb.watch/5xuWipt8I-/
Як повідомляв «Міст», діаспора запрошує на наукові й освітні конференції.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply