Новини для українців всього свту

Sunday, Dec. 5, 2021

Оксана Винницька-Юсипович: «Ми творимо НУШ!»

Автор:

|

Травень 20, 2021

|

Рубрика:

Оксана Винницька-Юсипович: «Ми творимо НУШ!»
Оксана Винницька-Юсипович

Ми — творча група освітян. Уже понад 25 літ створюємо інтегровані, змістовно-модульні матеріали. Ми регулярно аналізуємо свої навчально-методичні напрацювання. Оцінюємо свої матеріали за вимогами Державного стандарту України. Ми поширюємо свій досвід, щоб ним могли скористатися інші. Ми розуміємо, що для успіху Нової української школи (НУШ) її творцем повинен стати кожен.
Цього року, як ніколи, людські траґедії пов’язані з силами, на які ми безпосередньо вплинути не можемо. Та все ж обов’язком кожної людини бути активною/активним: в збереженні чистого довкілля та здоров’я; в захисті природи та рідних; в поширенні перевірених фактів, а не брехні (фейків).
Ми пропонуємо навчально-методичні матеріали, які пройшли процес «схвалення дітьми»: «Трансформер із планети Машинія», «Горобцева наука» (2 кл.), «Радіація — довідкова книжка» (4-й кл.), «Спогади про аварію на ЧАЕС» (4-й клас). Усі книжечки доступні й їх можна використати в електронному режимі під час дистанційного навчання, а також роздрукувати та роздати учням у класі.
Також пропонуємо матеріали, які ще на експериментальній стадії розвитку: «Графіті» — діти пишуть та малюють на великих аркушах паперу, обговорюють результати; «Кубування» — діти підкидають кубик, читають, пишуть, малюють.
Ми ділимося електронними книжечками до свят, вказівками для індивідуальної діяльності в зонах, центрах, куточка, цікавими завдання для батьків/вчителів. І все за Державним стандартом початкової освіти. Велика подяка усім — вчителям, методистам, директорам — хто долучилися до створення цих матеріалів: Оксана Ганик, Світлана Волотовська, Оля Волощенко, Ольга Зелінська, Н. Зіник, Наталія Казаніна, О. Пітима, Світлана Сольська та Ліда Хоршунова. Відвідайте наш сайт.
Як повідомляв «Міст», для успіху Нової української школи кожен повинен стати її творцем.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply